Box niespodzianka

Czy są tu nasi zagorzali fani? Jakże by inaczej, widzimy ile osób wraca do nas na zakupy i jesteśmy uradowani tym jak nam ufacie. Z tego względu stworzyliśmy dla Was wyjątkową ofertę, w której będziemy chcieli trochę Was zaskoczyć, pobudzić wyobraźnie i wewnętrznego odkrywce. Ciekawi?

Przedstawiamy Wam pudełko pełne niespodzianek, produkty które doskonale znacie, ale w nowej, tajemniczej odsłonie boxu niespodzianki!

Taki box będzie zawierał różne nowości, produkty sezonowe, ale także nasze bestsellery.  Jest to oferta długoterminowa, co to znaczy? Płacisz raz i otrzymujesz od nas jeden box w miesiącu przez 3 | 6 | 12 miesięcy.

Pudełko wyruszy do Was w każdy ostatni dzień miesiąca, tak aby zagościć u Was na pierwszego dnia miesiąca.

Zawartość boxu znacznie przewyższa jego cenę, a oferta jest limitowana także nie czekaj!

box niespodzianka

Box niespodzianka – abonament

300,00 1000,00 

Przedstawiamy Wam box niespodzianka od Kasi z Podlasia. Znajdziecie tam produkty, które doskonale znacie, ale w nowej, tajemniczej odsłonie boxu niespodzianki! To idealne rozwiązanie dla naszych fanów i każdego, kto lubi nutę zaskoczenia! Zastanawiasz się pewnie, co to takiego? To rozwiązanie, które rozbudza wyobraźnię i daje możliwość na spróbowanie naszych różnych produktów. Box niespodzianka to pudełko pełne naszych produktów, które na początku każdego miesiąca kurier przyniesie wprost pod wasze drzwi! Zamknęliśmy w tym opakowaniu nasze największe sezonowe hity, abyś mógł cieszyć się nimi w zaciszu domowym przez cały miesiąc.

Nie musisz się martwić o to, że zabraknie Ci naszych smakołyków. Abonament obejmuje dostawy naszych produktów przez 3 / 6 / 12 miesięcy. Płacisz raz, a produkty otrzymujesz każdego miesiąca! W dodatku zawartość boxu przewyższa znacznie jego cenę, a oferta jest limitowana. To wygodna propozycja, ponieważ nie musisz już pamiętać o tym, aby zamawiać swoje ulubione wybory na początku miesiąca. Zadbamy o to, aby nasze najlepsze produkty trafiły właśnie do Ciebie już pierwszego dnia miesiąca!

Box niespodzianka – co znajdziesz w środku? 

Box niespodzianka to wyjątkowy produkt dla wszystkich fanów naszych produktów, którzy lubią być zaskakiwani! Do tych boxów najczęściej pakujemy nowości i produkty sezonowe. Dzięki temu przez cały rok będziesz zaskakiwany wyrobami, których być może jeszcze nie próbowałeś! Obiecujemy, że te dostawy boxów niespodzianek szybko Ci się nie znudzą. Jednak bez obaw, do tych pudełek trafiają także nasze bestsellery! To sprawia, że na Twoim stole co miesiąc będą gościły wyjątkowe połączenia smakowe, które rozpieszczą Twoje podniebienie i podbiją serca nie tylko domowników, ale także wszystkich gości. Zestawy komponujemy tak, aby mogły Ci towarzysz podczas całego dnia. Nie martw się, nie będziemy dublować produktów! Gwarantujemy różnorodność, która spełni każde wymagania. 

Jak łączymy produkty w boxie niespodziance? 

Produkty do pudełka niespodzianki  dobieramy tak, aby pasowały do siebie smakowo i zapachowo. Każdy produkt będzie starannie dobrany oraz tworzył wyjątkowy dodatek w całej kompozycji produktowej. Czasem kusimy się na boxy niespodzianki o jednym zapachu. Łączymy nasze produkty o smaku i zapachu róży lub lawendy albo tworzymy mix produktów do domu i do kuchni. W takim boxie mogą znaleźć się nasze wszystkie produkty, które razem stworzą niepowtarzalny zestaw. Wiemy też, ile palą się nasze świeczki i na jak długo wystarcza peeling solny! Nie martw się, takie produkty nie pojawią się z rządu w boxa niespodziankach. 

Dla kogo box niespodzianka jest najlepszym wyborem? 

To najlepszy prezent dla każdego, kto zna i uwielbia nasze produkty. Zapoznał się już z naszym asortymentem, a jednocześnie lubi być zaskakiwany i jest otwarty na nowości. Ale nie tylko! Box niespodzianka to cudowne rozwiązanie dla każdego, kto uwielbia produkty wysokiej jakości, które poprawiają nie tylko zdrowie, ale też samopoczucie, a jednocześnie nie jest zdecydowany na konkretne produkty. Nasze pudełko niespodzianek dostarczy Ci najlepsze i najchętniej kupowane produkty. 

Box niespodzianka na prezent 

Zastanawiasz się co kupić na prezent z okazji urodzin lub rocznicy? Box niespodzianka to strzał w dziesiątkę, jeśli tylko obdarowana osoba lubi naturalne produkty wysokiej jakości. Tylko takie wyroby znajdują się w naszym sklepie. Pudełko niespodzianek możesz zamówić na dowolny adres, a więc możesz obdarować nim bliskie Ci osoby. W ten sposób nie tylko dasz im prezent, ale też zadbasz o ich zdrowie!